Управління культури Черкаської ОДА
Неділя, 28.02.2021, 14:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Міні-чат
200

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Грудень » 21 » ТВОРЧІ ЗВІТИ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ОБЛАСТІ ЗАВЕРШЕНО ГРАНДІОЗНИМ ГАЛА-КОНЦЕРТОМ
17:39
ТВОРЧІ ЗВІТИ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ОБЛАСТІ ЗАВЕРШЕНО ГРАНДІОЗНИМ ГАЛА-КОНЦЕРТОМ

20 грудня у обласній філармонії у рамках Всеукраїнського фестивалю народної творчості відбувся заключний гала-концерт аматорських творчих колективів Черкаської області, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 60-річчю утворення Черкаської області.

Найкращі аматорські колективи співаків, майстрів танцю, художнього слова демонстрували на обласній сцені свою майстерність, за якою криється титанічна робота, проведена керівниками цих колективів та самими учасниками.

Заступник голови обласної державної адміністрації Т. Ф. Прітченко, яка була головою журі творчих звітів аматорських колективів, привітала всіх учасників заходу з перемогою у конкурсі, адже усі фіналісти фестивалю є переможцями обласного етапу Всеукраїнського фестивалю народної творчості. Вона подякувала їм за проведену величезну роботу, результати якої ми бачимо на сцені обласної філармонії, та від імені голови обласної державної адміністрації С. Б. Тулуба привітала усіх присутніх з наступаючими новорічними й різдвяними святами та побажала міцного здоров’я  творчої наснаги та успіхів у новому році.

Нагороди  та цінні подарунки отримали керівники відділів культури районних та міських державних адміністрацій за різними номінаціями:

 «За високий рівень виконання автентичних пісень» Городищенський район;

«За оригінальність та новизну у вокально-хоровому жанрі» Драбівський район;

«За найкращу пісню про Черкащину» Звенигородський район;

«За кращу режисуру звітної програми» Канівський район;

«За найкраще музичне оформлення» Катеринопільський район;

«За кращу театралізацію  творчого звіту» Корсунь-Шевченківський район;

«За кращий образ Т.Г.Шевченка» Тальнівський район;

«За найкращу тематичну виставку, присвячену 60-й річниці утворення Черкаської області» Черкаський район;

«За використання творів місцевих авторів, присвячених 60-річчю утворення Черкаської області» Чорнобаївський район;

«За своєрідну майстерність  троїстих музик» Чигиринський район;

«За активну позицію та творчість молодіжних колективів» Шполянський район;                                           

«За оригінальність та новизну  у хореографічному жанрі» м.Умань.

«За найкращу тематичну виставку, присвячену 200-річчю з Дня народження Т.Г.Шевченка» Золотоніський район;

«За  професійне розкриття теми режисерського задуму в відеоряді» Жашківський район;

«За найвдаліше розкриття історичних сторінок свого краю» Кам′янський район;

«За використання творів місцевих авторів, присвячених 200-річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка» Лисянський район;

«За різножанровість програми» Маньківський район;

«За найкраще виконання поезії Т.Г.Шевченка» Монастирищенський район;

«За дотримання традицій в народному сценічному костюмі» Смілянський район;

«За використання в програмі оригінального жанру» Уманський район;

«За найкращу професійну майстерність ведучих» Христинівський район;

«За високий рівень виконавської майстерності колективів інструментального жанру» та місто Ватутіне;

«За  молодіжний склад аматорських колективів» м. Золотоноша;

«За спадкоємність поколінь у аматорському мистецтві» м.Канів;

«За самобутність фольклорних колективів» м. Сміла;

«За найкраще виконання пісень на  вірші Т.Г.Шевченка» м. Черкаси.

 

До числа найкращих творчих аматорських колективів, які вибороли участь у заключному концерті, увійшли:

ансамбль української пісні «Ордана»  та майстер художнього слова Володимир Шевченко з Тальнівського РБК, , аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету, Ольга Полонська, Монастирищенський РБК, ансамбль камерного співу «Елегія», ансамбль танцю «Черкащанка» ЧНУ ім. Б.Хмельницького, капела бандуристів Городищенської ДМШ, народний аматорський гурт «Манжари» К.-Шевченківського РБК, козацький гурт «Терен» Тернівського СБК, гурт «Білозірські козаки» Білозірського ЦКіД Черкаського району, ансамбль танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету ім..П.Тичини, ансамбль української пісні «Свашечки» Вишневського СБК Драбівського району, ансамбль «Горицвіт» Уманського РЦКіД, гурт «Віа-Леді» Шполянського РБК, соліст Пішківського СБК Віктор Романюк та ансамбль народних інструментів «Кобза» Корсунь-Шевченківського РБК, ансамбль народного танцю «Канівчанка» КУКІМ, вокально-хоровий гурт «Зорецвіт» Канівського РБК, вокальне тріо «Гонта» Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини, Фольклорні колективи «Чебреці» Тимошівського СБК, «Любисток» Юрчиського СБК, народний аматорський гурт «Сусіди» Райгородського СБК, народний аматорський хор «Яворина», троїсті музики, зразковий ансамбль танцю «Самоцвіти» Кам'янського РБК, ансамбль троїстих музик Чигиринського РБК, сімейний дует «Шана» Жашківського РБК, чоловічий вокальний ансамбль «Схід сонця» Уманського РЦКіД, солістка Христинівського РБК Наталія Андрійчук, ансамбль танцю «Самоцвіти» Кам'янського РБК, Валерія Шапошник та ансамбль естрадного та бального танцю «Жемчуг» Черкаського ЦДЮТ, солістка вокальної студії   Вікторія Дяченко та хореографічний колектив «ЛАДенс» БДЮТ м. Сміла, акробатичний колектив «Весела дітвора» Старобабанівського СБК Уманського району, гуморист, лауреат всеукраїнських конкурсів читців Роман Іляшенко, Золотоніський район, Маріанна Ковбасюк (Христинівський район), дитяча вокально-естрадна студія «Квіти України» Тальнівського РБК, Марійка Соловей (Монастирищенський РБК), дитяча хореографічна студія «Успіх» Золотоніського МБК, Вероніка Яковенко (Христинівський РБК), театральний колектив Ватутінського МБК, тріо бандуристок у складі Вікторії Купчин, Тетяни Танцюри і Тетяни Самченко Чорнобаївської ДШМ, солістка Драбівського РЦКІД Катерина Овсієнко, ансамбль танцю «Нивка» Уманського національного університету садівництва, Ольга Чернієнко, солістка Катеринопільського РБК, ансамбль танцю Піщанського СБК Золотоніського району, гурт «Кум-баян» Маньківської дитячої школи мистецтв, ансамбль сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини, інструментальний ансамбль «Парафраз» КУКІМ, солістка Чорнобаївського РБК Валентина П'ятікова, ансамбль танцю «Фієста» Чорнобаївського ЦДЮТ, молодіжний гурт Звенигородського РБК та його соліст Іван Пасічник, колектив «Дніпрова веселка» Канівського РБК та соліст Микола Масюк

Переглядів: 1695 | Додав: Olenka2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
   Анонс
[10.05.2016]
ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ЗАХІД (0)
[21.04.2016]
«ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ» (0)
[29.02.2016]
ЗАПРОШУЄМО НА ЗАХОДИ З ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА ЗАДНІПРОВСЬКОГО (0)
[25.02.2016]
ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ КНИГИ (0)
[11.01.2016]
КОНКУРС КНИЖКОВИХ ВІДЕООГЛЯДІВ "ФАБРИКА ВРАЖЕНЬ" (0)
[21.12.2015]
КІНОФЕСТИВАЛЬ ДО 80-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛЯ СИМОНЕНКА (0)
[12.10.2015]
5-8 ЛИСТОПАДА ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА "УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР - 2015. УКРАЇНА - КРАЇНА МАЙСТРІВ" (0)
[06.10.2015]
ГОСТИННО ЗАПРОШУЄМО НА КІНОФЕСТ-ПРЕЗЕНТАЦІЮ НАРОДНОЇ КІНОСТУДІЇ «МАЛЬВИ» (0)
[28.09.2015]
МІЖНАРОДНИЙ КНИЖКОВИЙ ЯРМАРОК (0)
[25.09.2015]
28 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО САЙТА «ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО» (0)

Форма входу

Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Новини управління

Черкаська обласна державна адміністрація © 2021